O nas

Poznajmy się

Obudź się wypoczęty, zjedz z nami pyszne śniadanie i napij się wyśmienitej kawy. Nasza obsługa zawsze służy pomocą i czuwa nad Twoim dobrym samopoczuciem.

Pokoje – w trosce o Twój spokojny sen

Odpocznij w komfortowych, klimatyzowanych pokojach. Nowocześnie urządzone, jasne, wyposażone zgodnie z współczesnymi standardami pozwolą Ci na odpoczynek po wyczerpującej podróży. Kawa za darmo – my stawiamy…
na dobry początek dnia lub zawsze kiedy potrzebujesz.

Lokalizacja – zawsze po drodze

Istotną zaletą Abton hotelu jest świetna lokalizacja. Z nami zawsze po drodze. Niebawem Łódź stanie się pierwszym miastem w Polsce z domkniętym ringiem autostrad i dróg ekspresowych – S14 od zachodu, S8 od południa, A1 od wschodu i A2 od północy.
A to wszystko tuż obok nas… wyjazd z hotelu pozwoli na ominięcie korków i bezproblemowe dotarcie tam gdzie potrzebujesz.

Dla rodziny

Zatrzymaj się u nas podczas rodzinnej wycieczki do Łodzi. Podróże z dziećmi to świetna okazja do poznawania świata i odkrywania nowych ciekawych miejsc. Dzieci do 3 roku życia nocują u nas bez opłat. W hotelu Abton nie musisz też martwic się o swoich czworonożnych pupili. Bez dodatkowej opłaty przywitamy ich w naszym hotelu.

Z myślą o Twoim biznesie

Posiadamy doskonale wyposażone, klimatyzowane sale konferencyjne oraz Vip room. Zapewniamy kompleksowe wsparcie przy planowaniu i organizacji każdego przedsięwzięcia – szkolenia, konferencji, spotkania biznesowego
Pozwól, zorganizujemy wszystko czego potrzebujesz.